Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Nasze doświadczenia

 
 
 
Wielu z nas od długiego już czasu eksperymentuje z tematem Orgonu. Budujemy chembustery, udoskonalamy je, prowadzimy obserwacje ich działania i staramy się zrozumieć jak wpływa energia Orgonu na otaczający ekosystem.
Prowadzimy doświadczenia z różnymi typami orgonitów i udoskonalamy ich skład i konstrukcję.

W dziale tym postaramy się opisywać nasze doświadczenia, aby ułatwić zrozumienie działania i konstruowania urządzeń orgonitowych. Chcemy zaznaczyć przy okazji, ważną rzecz:

Orgon, to nie prąd elektryczny, ani promieniowanie elektromagnetyczne, czy pole magnetyczne!
Nie wolno mylić tych jakości ze sobą, ponieważ rządzą się one często całkowicie innymi prawami. Energia Orgonu jest bliska świadomej energii kosmicznej/uniwersalnej i wielu z nas często dochodzi do wniosku, że wykazuje wręcz pewną formę inteligencji (np. orgonity oraz chembustery potrafią czasem przejść w stan uśpienia, chwilowego zawieszenia, aby potem powrócić do standardowej siły działania).
Nikomu jeszcze nie udało się w pełni dookreślić właściwości i źródła Orgonu - w większości przypadków, badacze opierają się na hipotezach i założeniach.
Zalecamy, aby do energii tej podejść intuicyjnie, pamiętając, że urządzenia orgonitowe mają właściwości radioniczne, czyli współpracują z umysłem operatora/posiadacza. Dlatego też pracując z nimi należy mieć niezachwiane przekonanie o ich skuteczności, ukierunkowywać swoje myśli na określone działania i zasilać czystą, zharmonizowaną energią serca i umysłu.

Jeśli masz za sobą co najmniej pół roku doświadczeń w temacie Orgonu i przeprowadziłeś sumienne obserwacje (lub ewentualnie prowadziłeś dokumentację) - opisz to w artykule i prześlij do nas.
Podziel się doświadczeniem z innymi!

Nasze doświadczenia:


Green Harmony: "Jak używać orgonity i chemustery"
    
Zobacz więcej...

Rose of Sharon: "Cenne porady odnośnie budowy chembustera"

     Zobacz więcej...