Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Kim jesteśmy

 
 
 
Łączy nas kilka rzeczy:

wola samostanowienia
Świadomie i konsekwentnie likwidujemy skutki działań, które osłabiają nasze zdrowie, obniżają witalność, odbierają nam moc i radość życia. Przywracamy otaczający nas ekosystem do pierwotnej harmonii, oczyszczamy powietrze
i odbudowujemy naturalną energię otoczenia. Wybierając drogę "bojowników orgonu" - samodzielnie kształtujemy naszą przestrzeń życiową.

dążenie do równowagi
Naturalny balans, jaki wprowadzają orgonity, sprawia nam radość i przywraca dobre samopoczucie. Pragniemy świata wolnego od energetycznego chaosu i powrotu do witalności, jaką posiadał człowiek dawnych epok (kiedy cywilizacja nie działała tak destrukcyjnie na jego żywotność).

otwartość umysłu
Mamy odwagę podążać "pod prąd" i z uśmiechem na twarzy czynić świat lepszym. Nie zrażają nas kpiny i brak wiary innych. Poszukując nowych rozwiązań i odważnie eksperymentując - możemy przekazać innym klarowny obraz tematu Orgonu.

świadomość JEDNOŚCI
Rozumiemy, że wszyscy stanowimy całość. Nie oddzielamy się od innych, zapewniając bezpieczeństwo i komfort wyłącznie sobie i swoim bliskim. Z radością dzielimy się wiedzą i umiejętnościami, ponieważ jesteśmy świadomi, że wszyscy pochodzimy z jednego Źródła. Oddajemy wam swój czas, wiedzę i zaangażowanie. Jesteśmy Jednością.
 

Dołącz do nas w swoich działaniach - odkryj możliwości jakie daje Orgon, naładuj energią środowisko i oczyść atmosferę. Zbieraj doświadczenia przez wiele miesięcy i dziel się nimi z innymi ludźmi.
Każdy z nas jest cenną Istotą, zadbaj więc razem z nami o naszą wspólna przestrzeń życia.
Zostań "bojownikiem orgonu" :)