Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Odkrycia W. Reicha

 
str. 1/ 2
 
Austriacki naukowiec dr Wilhelm Reich (1897-1957), absolwent wydziału medycyny Uniwersytetu Wiedeńskiego, był asystentem w poliklinice psychoanalitycznej Zygmunta Freuda. W roku 1933, po dojściu Hitlera do władzy, wyemigrował do Danii, później Szwecji i Norwegii.

Dane mu było odkryć 'orgon'- biopsychologiczną energię organizmu- wszechobecną siłę, przenikającą i otaczającą wszystkie żywe istoty, płynącą przez wszechświat
i utrzymującą funkcjonowanie całej tkanki istnienia. Zatory w swobodnym przepływie owej siły miałyby powodować patologie natury psychologicznej i fizjologicznej (podobną energię Chińczycy zwali 'qi', Hindusi 'praną').
Kolejnym odkryciem były 'biony'. To rodzaj pulsujących kuleczek naładowanych energią, obecnych w każdej żywej komórce, ogniwo pośrednie pomiędzy światem ożywionym i nieożywionym. Nie wiedzą o nich nawet współcześni naukowcy, gdyż nadal badają martwe komórki, a nie żywe.

Tuż przed wybuchem wojny wyjechał do Stanów Zjednoczonych. W Nowej Szkole Nauk Społecznych (New School for Social Research) w Nowym Jorku uzyskał posadę wykładowcy w dziedzinie psychologii medycznej.
W 1942r. nabył posiadłość (ok. 80ha) w Rangeley (w stanie Maine), którą nazwał „Orgonon” i utworzył tam laboratorium oraz Fundację Wilhelma Reicha.
Wydawał własne czasopismo pt. „The International Journal of Sex Economy and Orgone Research”.

Skonstruował 'akumulator orgonu' - skrzynię przypominającą budkę telefoniczną, do której wchodzi użytkownik i tam nasiąka ową energią. Odmianą są różnego rodzaju ambony, koce i lejki do dostarczania energii do różnych części ciała.
W akumulatorze panuje temperatura ok. 0,5 stopnia wyższa niż na zewnątrz, a elektroskop wolniej się rozładowuje. Temperatura człowieka przebywającego wewnątrz także wzrasta. Widoczny bywa efekt poświaty.
Zasada działania jest prosta - orgon jest gromadzony w izolatorach, a rozpraszany przez przewodniki elektryczności.

Instytut Orgonu opublikował wskazówki dla konstruktorów akumulatora:
1) Wnętrze akumulatora powinno być wyłożone metalem.
2) Zewnętrzna powierzchnia akumulatora musi być pokryta substancją organiczną
(nie metalem), absorbującą orgon.
3) Celem spotęgowania efektu akumulacyjnego, warstwy metaliczne i niemetaliczne należy ułożyć na przemian. Im więcej akumulator ma warstw, tym większa jest jego moc.
4) Miedź, aluminium i inne metale nieżelazne nie powinny być stosowane, ponieważ
ich działanie jest toksyczne dla ludzkiego organizmu (miedź - współczesne badania zaprzeczają temu).
5) Zdarzały się eksperymenty z akumulatorami zbudowanymi jako metalowe skrzynie zakopane w żyznym czarnoziemie. Taki rodzaj akumulatora przypomina kopiec nagrobny, co sugerowałoby, że zasady funkcjonowania energii życiowej były znane ludom starożytności.
6) Wyjątkowo silny akumulator można zbudować w oparciu o wosk pszczeli lub inny materiał dielektryczny w warstwach niemetalicznych.
7) Najlepiej sprawdzają się konstrukcje prostopadłościenne lub sześcienne.
Do budowy akumulatora orgonu nie należy natomiast w żadnym wypadku stosować stożków i piramid.

Okazuje się, że orgon ma również szkodliwą postać - DOR ('Deadly Orgone Radiation'). Powstaje ona np. w pobliżu sieci energetycznej oraz substancji radioaktywnych (nie wolno ich umieszczać w akumulatorze!).

Dla zneutralizowania energii DOR skumulowanej w atmosferze powstał 'cloudbuster' (zbijacz chmur). Przy okazji okazało się, że można za jego pomocą sterować pogodą (!). Urządzenie składa się z długich, równolegle ułożonych metalowych rur, których jeden koniec jest uziemione w płynącej wodzie.

Instytut Orgonu opublikował wskazówki dla użytkowników cloudbustera:
1) Porzuć wszelkie ambicje wywarcia na innych taniego wrażenia.
2) Nie zajmuj się wywoływaniem deszczu i rozpędzaniem chmur dla zabawy. Środowisko orgonalne, które modyfikujesz za pomocą urządzenia, stanowi kontinuum energetyczne. Nieodpowiedzialnym postępowaniem możesz wywołać cyklony lub pożary lasów.
3) Inżynieria atmosferyczna nie polega na „tworzeniu deszczu i niszczeniu chmur” - nie ma to nic wspólnego z zabawą w Boga. To nauka wspomagająca naturalny bieg rzeczy w przyrodzie.
4) Nie pozwalaj operować energią orgonalną pracownikom, którzy łatwo bledną, czerwienieją i którzy cierpią na zawroty głowy. Pozwalaj pracownikom odpoczywać
i każ im zwilżać twarz i ramiona wodą.
5) Nigdy nie „wierć dziury” w niebie bezpośrednio nad sobą, chyba że pragniesz długo oczekiwanego deszczu.
6) Jeśli zamierzasz rozpędzić chmury lub zatrzymać deszcz, wyceluj w sam środek najcięższych chmur.
7) Aby chmury przybrały na masie, ściągaj energię z okolic mniejszych chmur,
a większe pozostawiaj w spokoju.


Ważna uwaga - to urządzenie jest naprawdę niebezpieczne! Nie należy dotykać rur gołymi rękoma. Ani kierować w stronę maszyn latających z napędem elektromagnetycznym (to takie bez dysz i śmigieł), gdyż zakłóca pracę owych silników
i zmusza je do ucieczki lub awaryjnego lądowania.

W 1954r. zaczęły się problemy. Amerykański Urząd Nadzoru Żywności i Lekarstw (FDA), instytucja skorumpowana
i przymykająca oko na wybryki firm farmaceutycznych, wydała nakaz zaprzestania działalności.
Sprawa trafiła do sądu. Reich się nie stawiał na rozprawy i w 1956r. został skazany na dwa lata i cztery miesiące więzienia oraz 10tyś. dolarów grzywny za obrazę sądu. Dwa tygodnie przed przedterminowym wyjściem z więzienia w Lewisburgu,
3 listopada 1957r. zmarł na atak serca.
Jeszcze dziwaczniejszy był wcześniejszy wyrok - nakazywał zebranie wszystkich egzemplarzy prac Reicha i ich... spalenie,
a także wewnątrz-stanowy zakaz wwozu wszystkich książek, w których istnieje słowo 'orgon' (wyrok #1056, 19 marzec 1954r. US District Court, Portland Maine, sędzia John D. Clifford Jr).
Oczywiście żaden urzędnik nawet nie zapoznał się z tymi publikacjami, nie było mowy o doświadczalnym zweryfikowaniu odkryć. Agenci FDA porąbali siekierami wyposażenie laboratorium w Maine.

Lecz idee tak ławo nie umierają wraz z twórcą. Obecnie na terenie Orgononu funkcjonuje Instytut Orgonu oraz muzeum. Pasjonaci konstruują akumulatory, cloudbustery, a nawet orgonalne silniki i generatory elektryczności. Funkcjonują firmy, które realizują zamówienia na modyfikację pogody (wynajmowane m.in. przez rządy afrykańskich państewek).
 

http://galeriatechniki.blogspot.com


Cloudbuster kontra cembuster

Odkrycie Reicha - CLOUDBUSTER
Wilhelm Reich stwierdził, że rury mogą działać jako przewodniki  falowej energii Orgonu. Odkrył, że może skierować energię Orgonu do rur jeśli istnieje źródło wody na drugim końcu rur. Woda działa jako atraktor dla energii orgonu.
Ta idea pozwoliła mu zaprojektować i zbudować cloudbustera.
Cloudbuster Wilhelma Reicha znany był ze swojej zdolności do tworzenia deszczu. Problemem było jego dalsze użytkowanie, między innymi ze względu na DOR (negatywny Orgon), który wchłaniany w trakcie pracy urządzenia może faktycznie zaszkodzić operatorowi, jeśli nie został on prawidłowo "spuszczony".
Rozwiązaniem na nagromadzony DOR było:
podłączanie cloudbuster do bieżącej wody (trudne do wykonania)
lub 
podłączenie wyjścia cloudbuster do akumulatora orgonu. Jednak akumulator ten wkrótce staje się nasycony DOREM,
co z kolei powodowało więcej problemów dla operatora.

Dlatego też cloudbuster, tak niezwykła technologia, pozostawała w uśpieniu przez wiele lat i była używany tylko przez profesjonalnych inżynierów pogodowych jak np Trevor James Constable.

Don Croft 2001 - CHEMBUSTER
Don Croft, alternatywny naukowiec, badacz, wynalazca i bojowniki o wolność, wykorzystując badania Wilhelma Reicha, wspierany przez swoją partnerkę Carol, stworzył tanie, przenośne i łatwe do zbudowania urządzenie, które konsekwentnie niszczy Chemtrails i uzdrawia atmosferę.
Chembuster Reicha/Crofta jest odpowiedzią na trwające od lat opryski chemiczne.
W przeciwieństwie do oryginalnego cloudbustera, chembuster rzeczywiście zmienia DOR (nagatywny Orgon) na POR (pozytywny Orgon) i co najważniejsze - nie staje się nasycony DOREM, będąc całkowicie bezpiecznym dla operatora.

Więcej na temat chembuistera TUTAJ


ZOBACZ FILMY

   
poprzednia strona