Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Stwórz własny Orgonit

 
 
 
Orgonit neutralizuje szkodliwą dla człowieka i innych organizmów żywych, negatywną energię orgonalną (DOR, a głównie ORANUR) wszelkiego typu (od promieniowania elektromagnetycznego, poprzez niekorzystną energię/wibracje emitowane przez różne substancje chemiczne, aż po negatywne promieniowanie cieków wodnych) - oczyszczając przestrzeń dookoła.

POR emitowany przez orgonit działa na organizm harmonizująco, tonizująco, lekko witalizująco, ożywiająco. Większość ludzi czuje się bardzo dobrze, pełna życia i bardziej wypoczęta niż zazwyczaj. Orgon delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia. Energia pozytywnego orgonu wzmacnia biopole człowieka, może więc wspomagać proces leczenia wielu chorób. Dlatego też warto wyposażyć swój dom, miejsce pracy, samochód w orgonity.


Produkcja orgonitów na użytek własny nie jest szczególnie skomplikowaną sprawą - wystarczy kilka ogólnodostępnych materiałów i odrobina czasu oraz cierpliwości.
Orgonity mogą być wykonane z żywicy (bardziej ozdobne, wytrzymałe na zniszczenie), bądź z wosku pszczelego (mniej trwały, ale naturalny, ekologiczny materiał).
Jeśli produkcja odbywa się z użyciem żywicy - ze względu na jej intensywny zapach i szkodliwe opary, warto wykonywać orgonity w dobrze wentylowanym garażu, warsztacie, piwnicy itp miejscach, z dala od pomieszczeń mieszkalnych.
Orgonity z żywicy po związaniu (utlenieniu) stają się całkowicie nietoksyczne i mogą być używane w kontakcie
z człowiekiem (proces wiązania jest ukończony kiedy żywica stanie się całkiem twarda i jej mocny zapach zaniknie).
Dla bezpieczeństwa i komfortu - należy zaopatrzyć się również w maskę, rękawiczki i ewentualnie okulary ochronne.


Składniki niezbędne do produkcji orgonitów, to:
- żywica (poliestrowa, bądź epoksydowa);
- alternatywnie, zamiast żywicy - wosk pszczeli;
- metal podstawowy (orgonity do użytku osobistego): stal (do użytku zewnętrznego, neutralizacji wież itp, może być
  zastosowane aluminium);
- metale dodatkowe (miedź, mosiądz, srebro, złoto);
- minerał podstawowy: kryształ górski;
- minerały dodatkowe: różne kwarce (różowy, dymny, ametyst, kwarcyt), piryt, bursztyn oraz dowolne minerały 
  naturalne, nie szlifowane, łącznie z kamieniami szlachetnymi;
- minerały dodatkowe, ozdobne: szlifowane bryłki naturalnych minerałów (sodalit, karneol, jadeit, kwarc różowy itp),
  jako ozdobne wykończenie orgonitów;
- pojemniki, formy do odlewania orgonitów: szklane miseczki, kieliszki; plastikowe pojemniczki, formy do pieczenia
  ciastek (teflonowe), formy do odlewania świec (do wosku, parafiny) itp.

Jedną z ciekawszych substancji zastępujących żywicę jest wosk pszczeli, którego jakość energetyczna sama w sobie jest bardzo cenna i korzystnie działa na organizm człowieka. Niemniej - wosk nie jest tak trwały i odporny na wysokie temperatury jak żywica.
Materiał (żywica, bądź wosk), z którego wykonujemy orgonity należy dobrać do własnych potrzeb i form użytkowania urządzenia.


Informacje dodatkowe
Produkcja orgonitów z żywicy powinna odbywać się w temperaturze nie niższej niż 18 stopni oraz przy standardowej wilgotności powietrza (unikać dużej wilgotności).
Proporcje metalu i żywicy (lub wosku pszczelego)
, to 50x50% (czyli optycznie - taka sama objętość).
Minerały dodatkowe (ZOBACZ WIĘCEJ...), które występują w większych bryłach, należy rozbić na mniejsze kawałki (najlepiej w metalowym moździerzu).
Zalecamy, aby wszystkie minerały stosowane w urządzeniach orgonitowych były oczyszczone, a następnie osobiście zaprogramowane mentalnie na określone, pozytywne działanie (ZOBACZ WIĘCEJ...).
Aby żywica i wosk nie przylegały do formy - można użyć teflonu w sprayu, wazeliny technicznej, oleju itp.
Pęknięcia żywicy w trakcie produkcji są częstym przypadkiem (należy nauczyć się dobierać odpowiednie proporcje utwardzacza i żywicy), ale nie wpływają zupełnie na działanie urządzenia. Jest to wyłącznie skaza estetyczna.

Uzyskanie ozdobnych orgonitów z żywicy wymaga już większej pracy i narzędzi (potrzebne jest szlifowanie
i polerowanie), ale do użytku osobistego, w tym m.in. poprawiania jakości energetycznej miejsca zamieszkania oraz neutralizacji wież telefonii komórkowej, wystarczy orgonit wykonany samodzielnie.

Składniki, które mogą być zastosowane w produkcji odpromienników orgonitowych można zakupić w różnych miejscach:
sklepy z minerałami, allegro, giełdy minerałów, skupy złomu itp.
Sklep Green Harmony przygotował prawie kompletną ofertę składników do produkcji orgonitów ZOBACZ WIĘCEJ...

Żywicę (oraz miedziane elementy do chembustera) można zakupić bez problemu w wielu miejscach w Internecie,
jak również w sklepach z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi.

Cenne źródła:
http://educate-yourself.org/dc/orgonegenindex.shtml

Indi


Najpopularniejszy typ urządzeń orgonitowych to konstrukcje Dona Crofta i jego żony Carol (wieloletnich badaczy energii Orgonu):
HHG (Holy Hand Grenade)
to średniej wielkości generator orgonu, który skutecznie koryguje niedoskonałości
w przestrzeni energetycznej danego miejsca. Można ustawić go w dowolnym miejscu w domu, ogrodzie, pracy, a jeśli użytkownik potrafi zlokalizować przestrzenie negatywnej energii (cieki wodne, uskoki itp) - warto w takim właśnie obszarze umiejscowić HHG.
JAK WYGLĄDA HHG


Składniki do budowy HHG (wersja podstawowa, bez specjalnych dodatków):
FORMA - plastikowy lejek, bądź kieliszek do martini. Przy stosowaniu lejka należy czymś zatkać jego wylew (plastelina, kamień, taśma).
METAL - kilka filiżanek wiórów/kawałków metalowych. Metal do użytku osobistego, domowego itp - stal. Metal do użytku na zewnątrz - aluminium. Zwierciny metalowe można uzyskać u tokarza, w skupach złomu itp.
ŻYWICA - epoksydowa, ewentualnie poliestrowa
.
MINERAŁY -
5 kryształów górskich (najlepiej naturalnych, nie szlifowanych), z czubkiem (mogą być jednostronne lub dwustronne). Jeden z nich będzie umieszczony centralnie - ten powinien być dosyć duży (wielkości kciuka, bądź palca wskazującego), jego rozmiar należy dopasować do wielkości formy. 4 pozostałe kryształy będą umieszczone w dolnej części HHG (czyli w górnej części formy w czasie wylewania), czubkami na zewnątrz, ułożone w krzyż.
Dodatkowo - można centralny kryształ owinąć drutem miedzianym (spirala musi być prawoskrętna).


Instrukcja:

Ustaw lejek wylewem w dół, np w puszce. Posmaruj ścianki lejka jakąś bazą do uzyskania poślizgu (teflon w sprayu,
olej, wazelina itp).
Umieść kilka szczypt metalu na dnie, na tyle, aby lejek ustabilizować w pionie. Umieść kryształ w tej podsypce metalowej, czubkiem w dół. Wlej trochę żywicy i pozwól, aby spłynęła w dół, mieszając się z metalem. Umieść pozostałą ilość metalu, aby pokryć cały kryształ i mieszaj metal od razu z żywicą (dolewaj ją porcjami, aby równomiernie rozlewała się po całej objętości stożka).
Umieść pozostałe cztery kryształy poziomo (czyli płasko), ustawione pod kątem 90 stopni od siebie (tworząc krzyż, czy kompas). Pokryj te kryształy pozostałą ilością metalu i żywicy, aż wypełnisz lejek (lepiej nie zalewać żywicą do samej krawędzi).
Po zastygnięciu - wybij lekko orgonit z formy. Można wykończyć ostre krawędzie szlifując je dostępnymi materiałami (papier ścierny, szlifierka itp).

http://www.chemtrailcentral.com/ubb/Forum1/HTML/000895.html


Przykładowy film z instrukcją wykonania orgonitu